Metabo P 3300 G

Zahradní pumpa METABO P 3300 G Popis:   Výkonná zahraní pumpa vhodná pro zavalažování, čerpání, vypumpování, cirkulační čerpání čisté vody. Základní čerpání vody...
2 490 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka89 Kč94 % • 4 216 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč92 % • 174 recenzíDalší informace

Maximální tlak
4.5 bar
S držákem

• , zakoupeno v Nářadí rychle

Vzhledem k tomu, že jsem měl čerpadlo METABO již dříve, předpokládal jsem, že vím do čeho jdu koupí P 3300, a že vydrží v provozu stejně tak jako to první, které mi sloužilo zcela bezvadně deset let. Doufám, že po dalších deseti letech budu moci prohlásit totéž.

• , zakoupeno v Nářadí METABO

• Po mnoha letech služby a spoustě vykonané práce jsem musel zakoupit nové a pro velkou spokojenost jsem opět zvolil stejný typ.
  • , zakoupeno v Nářadí METABO

Dříve jsem zakoupil postupně 2 čerpadla EINHELL a obě cca po 2 letech přestala vypínat pro dosažení tlaku ve výtlačném potrubí. Rozhodl jsem se proto pro METABO.
    Používám jej jako zahradní čerpadlo pro tahání vody ze studny o hloubce cca 4m a dodávku vody do 2 rozstřikovačů. Po 1 týdnu provozu vše OK.

Typ čerpadla

Zahradní pumpa METABO P 3300 G

Popis:

Základní čerpání vody.

Zahradní zavlažování.

Předností pumpy je bezúdržbový kondenzátorový motor.

Ochrana proti přetížení - chrání motor před přehřátím.

Vysoce kvalitní systém těsnění pro dlouhou životnost.

Plnící otvor vody k jednoduchému uvedení do provozu.

Ergonomické madlo pro snadný transport.

Vypouštěcí šroub pro snadné uskladnění.

Připojení - vnitřní závit 1".

Technické informace:

• Příkon: 900 W.
  • Max. dopravováné množství: 3300 l/hod.
  • Max. výška sání: 8,0 m.
  • Max. dopravní výška: 45 m.
  • Max. tlak: 4,5 bar.
  • Hmotnost: 11,1 kg.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Nářadí METABO

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

kvalita

• , zakoupeno v Nářadí METABO

Zkušenosti mám zprostředkované - pouze kladné, nemůžu z okresu - nemůžu vyzkoušet!

• , zakoupeno v maxtechnika.cz

• Za tu cenu splňuje, co slibuje.

• Neuvěřitelně tichý chod

Nářadí rychle (prodejce)

Prostě Metabo :-)

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• robustní provedení
    • nízký hluk

kvalitní zboží, servis, snadno dostupné náhradní díly. Rychlá komunikace s autorizovaným servisem

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

Velice spokojeni.. obrátíme se rádi příště na vás.

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Kvalitní zpracování
    • Skvělý výtlak
    • Tiché

Spokojenost, dobré čerpadlo za rozumnou cenu