Elpumps JPV 1300 INOX

Praktické zahradní čerpadlo od značky Elpumps s nižší hmotností 13, 5 kg a výtlakem 9 m se stane jistě spolehlivým pomocníkem ve vaší zahradě...
4 205 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Elektrochram

Do týdne • 1 variantaZdarma1 642 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 13 098 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma94 % • 3 560 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka39 Kč94 % • 431 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma91 % • 9 355 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč94 % • 2 580 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta490 Kč97 % • 1 769 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč96 % • 58 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč55 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 796 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 3 358 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 693 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 746 recenzíDalší informace

Typ čerpadla
35 °C
Maximální tlak
4.8 bar
Samonasávací

• , zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• Dobré čerpadlo s motorem
    • Má jiné rozměry, než moje původní

Po x letech mi přestal fungovat rozběh motoru. Nepomohla ani výměna rozběhového kondenzátoru. Jelikož mám čerpadlo v držáku, kooupil jsem stejné, abych ho jen odpojil a zapojil. Čekalo mne však velmi nepříjemné překvapení, kdy nové čerpadlo prošlo inovací, ale bohužel označení zůstalo stejné. Musím tedy vyrobit novou konstrukci pro jeho upevnění. To beru docela jako podraz na zákazníka. Výrobce, nebo prodejce měl alespoň pozměnit označení, aby byl zákazník nějakým způsobem upozorněn, že kupuje pozměněný výrobek. Tím rozhodně nemyslím, že inovace je špatná, ale rozhodně špatně je změna rozteče pro upevnění. To ještě nevím, jestli mne nečeká nějaké další problém.

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Šířka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 60.00
EAN: 5999881825268

Záruční doba: 24 měsíců

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 014 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 512 341 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• Dobré čerpadlo s motorem
    • Má jiné rozměry, než moje původní

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Domácí vývoj, dobrá kvalita a funkčnost, dobrý poměr ceny a kvality.
    • Ne!

Vynikající výrobek od domácího výrobce s dobrou nabídkou dílů. Předchozí čerpadlo jsem používal více než 10 let bez jakýchkoli problémů.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Spolehlivý, funguje dobře. Je dobré mít na stroji přepínač. Celkově jsem s ním spokojen.
    • Trochu hlasitější, než jsem čekal, ale ne příliš... snesitelný. Očekával jsem trochu větší průtok vody... ale to je v pořádku.

S výrobkem jsem spokojen.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 014 recenzíDalší informace
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Pouzdro z nerezové oceli.
    • Zatím nic.

Používal jsem starší model.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Samonasávání se pouze zapne a vytlačí vodu.
    • Přesně tak

Chtěl jsem si koupit maďarský výrobek a kvalitní výrobek.

• Příznivé ceny.
    • Zatím o tom nevím.

Koupil jsem si ho kvůli nízké ceně. Zatím nebyl nainstalován, takže nevím, jak dobře funguje.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Papírově překonává výkon staré domácí vodárny Al-ko, ale to si asi budu moci ověřit až na jaře.
    • Rozhodně je však výhodou, že má kolébkový vypínač, takže s ním nemusím cvakat do zásuvky a ze zásuvky.
    • Hmm. Je to nevýhoda, když není tišší než staré Al-ko?

Po několika dnech používání nemohu říci nic zvláštního.

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Až moc výkonná

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Takové zahradní čerpadlo jsme měli již dříve a fungovalo skvěle.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je překvapivě tichý a nerezonuje ani na dřevěné polici s kovovým rámem. Předtím jsem měl Pedrollo, které bylo mnohem hlasitější. Můžete s ním dokonce vést konverzaci.
    • Pro samostatný tlakoměr (tlakoměr (indikátor) nebo regulátor tlaku) není vyhrazen žádný prostor.

Dobrý poměr ceny a kvality