EXTOL PREMIUM SP 900

Čerpadlo na znečištěnou vodu 3v1, 900W, 13000l/h Čerpadlo na znečištěnou vodu určené pro středně náročný provoz. Díky své unikátní konstrukci 3v1 umožňuje vysát vodu do...
2 470 Kč

Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč92 % • 18 959 recenzíDalší informace
Info v obchodu80 Kč102 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta169 Kč96 % • 115 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma86 % • 75 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 10 555 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 1 591 recenzíDalší informace

50 mm
Délka
46 cm

• , zakoupeno v Guru-nářadí.cz

• Čerpadlo je přesně to, co jsem očekával a vyhovuje.

Vyhovuje.

• , zakoupeno v vercajk-pardubice

Ještě jsem ho nepužil

vercajk-pardubice (prodejce)

Moc děkujeme za Vaši recenzi, věříme, že bude sloužit dobře a dlouho :-)

• Nastavení sani

50 mm
Délka
46 cm

Čerpadlo na znečištěnou vodu 3v1, 900W, 13000l/h

• Čerpadlo na znečištěnou vodu určené pro středně náročný provoz. Díky své unikátní konstrukci 3v1 umožňuje vysát vodu do "sucha".

Technické parametry:

• napětí/frekvence 230V/50Hz
  • příkon 900W
  • max. průtok 13000l/h
  • max. výtlak 9m
  • max. hloubka ponoru 7m
  • min. výška hladiny 50mm
  • průměr výstupního hrdla 1"- 1 1/4"- 1 1/2"
  • max. průchodnost 1, 8 nebo 35mm (dle nastavení čerpadla)
  • délka přívodního kabelu 10m
  • použití pro čistou a znečištěnou vodu
  • hmotnost včetně kabelu 4,3kg (bez kabelu)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč97 % • 4 719 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 243 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Guru-nářadí.cz

• Čerpadlo je přesně to, co jsem očekával a vyhovuje.

Vyhovuje.

• čerpadlo funguje
    • - oproti údaji výrobce poloviční příkon (naměřeno max 430W v zátěži oproti udávaným 900W)
    • - oproti údaji výrobce cca třetinový čerpací výkon (oproti 11200 l/h při čerpání do 3m jsem naměřil cca 3600 l/h při čerpání do 2,6 m, - bezénovou pevnou hadicí průměr 32mm)
    • - v realitě obyčejnější levný plast, než jak vypadá na fotkách

Koupil jsem v prodejně Kutil v Pardubicích, asi ho půjdu vrátit, protože tahle praxe výrobců "papír snese vše" mi prostě vadí. Není tam 900W motor a nemá to zdaleka takový výkon, jako se uvádí.
    Když jsem ho poprvé použil, nejprve mne zaujal jiný tvar plováku, než je na fotkách a viditelně jiný typ plastu - takový levný, nevím, jak to říci.
    Při čerpání (čistá voda ze studny) mne překvapil spíše nízký výkon - měl jsem už zkušenost s jiným půjčeným kalovým čerpadlem podobné třídy, a to byl jiný "fikot". Tak jsem změřil průtok - 10l konev za 10s. Výška ani ne 3 m. (Čili cca třetina udávaného - je to na obale odstupňované podle výšky, pro 3m udávají 11200 l/h). Pak už jsem si jen došel pro wattmetr...
    Šmejdi. Nesnáším tohle. To je přesně ve stylu "12000" mAh 18650 akumulátorů z Číny (reálně okolo 400 - 1000 mAh). Jako fyzika mne tohle lhaní prostě štve.
    Jinak čerpadlo funguje, jen je mnohem slabší, než výrobce uvádí.

• , zakoupeno v vercajk-pardubice

Ještě jsem ho nepužil

vercajk-pardubice (prodejce)

Moc děkujeme za Vaši recenzi, věříme, že bude sloužit dobře a dlouho :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč97 % • 4 719 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 243 recenzíDalší informace

• Nastavení sani

• dobrý vykon,
  • , zakoupeno v Melichar CZ

• Malé poměrně výkonné
    • lehké
    • Čerpadlo ve větší hloubce s menším stavem vody padá převrací ho hadice.
    • Když padne cca 15cm stav vody, už se mu moc nechce nasát
    • 5cm hladina jedině když přivážete plovák směrem vzhůru k hadici či kabelu

Celkově jsem spokojen není to problém tohoto čerpadla ale všech lehkých a ouzkých čerpadel. Vodu čerpám ze 4m a výkon je 50%, na druhou stranu je to kalovka né čerpadlo pro hasiče.

• , zakoupeno v Melichar CZ

• Koupil jsem toto čerpadlo zejména k vypouštění vody z bazénku, abych ji mohl využít k zalévání. Naprostá spokojenost, i když tlak je takový, jaký je a musím s hadicí blíž k objektu zalévání, s čímž jsem ostatně počítal.

Vybral jsem si produkt na základě recenzí

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• lehký, mobilní
  • , zakoupeno v tipa.eu

• vyzkoušeno jednou a zatím běží v pohodě
  • , zakoupeno v AAA pro dům s.r.o.

• perfektní výkon / vysoká rychlost čerpání
    • tlak je bez problémů použitelný i pro stříkání hadicí do dálky (zalévání)

Použil jsem zatím jen 1x a jsem spokojen. Ten výkon je perfektní. Zamýšlel jsem pořídit slabší/levnější čerpadlo, ale teď jsem rád, že jsem zvolil tuto silnější.
    Pokud chcete čerpat až ke dnu, tak je třeba to nastavit včas ať je ještě hladina tak vysoko, aby to čerpadlo šlo zaplavit.